.

.

Попуст
Кутија за мобилни телефони Newziniu за iPhone12, кутија за мобилни телефони во боја на контраст, убава и едноставна кутија за мобилен телефон за iPhone, транспарентен заден ка?

Кутија за мобилни телефони Newziniu за iPhone12, кутија за мобилни телефони во боја на контраст, убава и едноставна кутија за

DEN 73.44

Износот
Залиха

* i Phone12 (6.1) Заштитна кутија. Прецизни пресеци за звучници, пристаништа за напојување, аудио порти и копчиња. *Висококвалитетен материјал-страната е изработена од обликуван TPU, што гарантира дека вашиот i Phone не е засегнат од капки и влијанија. Предниот преклопен раб исто така помага во заштитата на екранот на i Phone. *Со сеопфатна функција за заштита, работ може да го спречи падот на екранот, да се распаѓа и гребе кога екранот е поставен на лицето надолу. *Разумен дизајн, соодветна структура, лесен за расклопување, меки високо-квалитетни материјали. *Ако имате какви било прашања во врска со овој производ, ве молиме слободно да ме известите, ние ќе ви обезбедиме соодветно решение во рок од 1 работен ден. * i Phone12 (6.1) Заштитна кутија. Прецизни пресеци за звучници, пристаништа за напојување, аудио порти и копчиња. *Висококвалитетен материјал-страната е изработена од обликуван TPU, што гарантира дека вашиот i Phone не е засегнат од капки и влијанија. Предниот преклопен раб исто така помага во заштитата на екранот на i Phone. *Со сеопфатна функција за заштита, работ може да го спречи падот на екранот, да се распаѓа и гребе кога екранот е поставен на лицето надолу. *Разумен дизајн, соодветна структура, лесен за расклопување, меки високо-квалитетни материјали. *Ако имате какви било прашања во врска со овој производ, ве молиме слободно да ме известите, ние ќе ви обезбедиме соодветно решение во рок од 1 работен ден.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2160.00

Апликација : MD двојна брзина Електрична дигалка или двојна брзина, кран со двојна кука / единечна брзина

DEN 2.00

Висок квалитет Имаме напреден систем за заштита на животната средина Висока дефиниција : Светли бои на �

DEN 1.67

Производот е изработен од густа пластика со добра цврстина, отпорност на пад, отпорност на пресврт, издр

DEN 2.67

Овие тркалезни метални мат копчиња на кабинетот можат да додадат уникатен стил на вашите кабинети, гард

DEN 111.84

Големина : 1,5 / 8Х4, 1 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : 1 Прскање доволно пареа на п�

DEN 2.00

Без разлика дали сакате да додадете класична зграда на патеката, да создадете цела заедница или да ги по

DEN 319.84

Закачалките за панталони со нова генерација со клипови споредени со конвенционалниот дизајн на закача�

DEN 1547.20

36 "Терминус димензии : 43 Спецификација : Боја : Витматеријал : честички и цинк легура метална големина Гол

DEN 2.00

материјал : пластика Капацитет : околу 700мл Функција : осигурајте се дека вашето домашно милениче е слобо

DEN 3.00

За секоја набавка и пратка, внимателно проверете, снимајте и фотографирајте во повеќе чекори Квалитето�

DEN 0.33

ЈАМАХА ДРАЈВ (Г29) ОЕМ гумена подна подлога Одговара : ЈАМАХА ДИСК (Г29) 2007+ Оем Замена фабрика кат мат...