.

.

Попуст
Ора &засилувач; Еделман 341200 Месинг Директно Мозоци Петел-1/8 НПТ

Ора &засилувач; Еделман 341200 Месинг Директно Мозоци Петел-1/8 НПТ

DEN 252.64

Износот
Залиха

Произведени според највисоките стандарди за квалитет за да се обезбедат супериорни долгорочни перформанси. Цврста месинг конструкција со месинг рачка. Работен температурен опсег : -65 F до +250 F; 30 PSI максимален работен притисок. 1/8 инчен машки НПТ. За употреба со воздух, вода, гас и други течности (не се наменети за природен гас, тнг или мазива). Еделман Мозоци Петлите се произведени според највисоките стандарди за квалитет за да обезбедат супериорни долгорочни перформанси. Овие солидни одводни петли имаат цврста месинг конструкција со месинг рачка. Работниот температурен опсег е -65 F до +250 F. 30 psi максимален работен притисок. 1/8 инчен машки НПТ. За употреба со воздух, вода, гас и други течности (не се наменети за природен гас, тнг или мазива). Основана Во 1909 Година Од Erк Еделман за да обезбеди делови и додатоци за младата автомобилска индустрија, Производството На Еделман продолжи да расте, додавајќи линија на црева за серво управување во 1959 година. 1970-тите го донесоа додавањето на одделот За Плугови и нивната опрема за подмачкување и производите на воздушната линија во семејството Еделман. Денес, Ора И Еделман е водечки дизајнер, производител и дистрибутер на широк спектар на автомобилски делови и алатки што се продаваат на огромното мнозинство продавници за масовни трговски и малопродажни автоделови и продавници за автомобилски делови на големо и индустриски дистрибутивни места, ширум светот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 655.84

ПОГОЛЕМА ОСВЕТЛЕНОСТ : Усвојување НА ВИСОКО квалитетни LED чипови, леќи со проектор со висока дефиниција

DEN 0.33

Специјално Дизајниран За Кубот Кинг Конг (2018) Направено од Најквалитетно Калено Стакло со 100% Лепила Без

DEN 2.00

Без разлика дали сакате да додадете класична зграда на патеката, да создадете цела заедница или да ги по

DEN 2.33

Оем споредлив дизајн за да се обезбеди структурно вклопување и цврстина Точна замена за фабричката ЕДИ�

DEN 2.00

Висок квалитет Имаме напреден систем за заштита на животната средина Висока дефиниција : Светли бои на �

DEN 1419.20

? Ефективно избегнувајте мешање на мрежниот сигнал, за да се обезбеди нормална употреба на безжичен мик�

DEN 9481.44

Специјализираниот декодер на ДПМ на Honeywell гарантира високи и точни приноси за читање на знаци на директ�

DEN 237.12

Широка примена Водоотпорна шкурка е совршена за ракување со секаков вид необични работни места и малку

DEN 15951.36

Употреба : Може да се користи за содржи чај, храна, сува стока, зрна кафе, итн Зачувување, Бар, Забава, Семе

DEN 2160.00

Апликација : MD двојна брзина Електрична дигалка или двојна брзина, кран со двојна кука / единечна брзина

DEN 129.44

Инструментите G.S само што се продаваат од онлајн продавницата G.S G.S Нова коска датотека Полокоф Направен

DEN 175.84

Одговара Модели : HP DL360 G9 Генерал 9 Сервер ДП / Н : 750688001 792852001 775415001 Ќе добиете : 1x Вентилатор Осигурајте се д

DEN 2.33

Продаден како 8 / УЛ координираниот систем на засилена страница Со Содржина и соодветните разделувачи н�

DEN 1.00

C9 рефлектор Осветлена должина : 14 стапки, вкупна должина : 15 стапки 25 Ултра светло сини светла...

DEN 319.84

Снежен глобус : уникатен дизајн на снежен глобус со исклучително внимание на деталите додава разиграна

DEN 1.67

Идеална употреба за машинска индустрија, класифицирани инструменти, електронски производи, уреди за до

DEN 1.00

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Шарени стакларија инспирирани од уникатната жив�

DEN 0.67

Полиуретанска кожа 20x9x6 cm / 7.87x3.54x2.36 инчи Пенкало за молив, торба со пенкало за платно Може да се користи �

DEN 3.00

За секоја набавка и пратка, внимателно проверете, снимајте и фотографирајте во повеќе чекори Квалитето�

DEN 1.67

Направете Класификација : задолжителна кујнска алатка за одвојување зеленчук, овошје и месо, намалувањ�

DEN 239.52

? Сет од 12 и пакување, вклучувајќи 12 парчиња преклопени бонбони и кутии за колачиња за подароци давање с�

DEN 1.67

_Материјал : 900Д шифрирана Оксфордска ткаенина +Димензии : 5, 9х9, 44х3, 14 инчи / 15х24х8 см +Повеќе прегради : 2 го�

DEN 450.88

Многу погодно за ракување со секакви фрагментарни работи и мали поправки Име на производот : Водоотпорн

DEN 0.67

цицајте го магнетното ниво на дискот на сопирачката и насочете го хоризонталниот меур на нивото ;...

DEN 2.67

Име на производот : Електричен планер за појас; Содржина на пакет : 1 x Електричен планер појас...