.

.

Попуст
Сет на елка сеча за сечење умира за правење картички за правење метални алатка за скриптинг за снопчиња DIY занаетчиски шаблон за втиснување за декор на албуми за ха?

Сет на елка сеча за сечење умира за правење картички за правење метални алатка за скриптинг за снопчиња DIY занаетчиски шаблон

DEN 110.08

Износот
Залиха

Die Cuts Metal Cutting Dies е погоден за белешка, хартиена картичка, втиснување, албум, картички. DIY занает, и др. Користете умираат за да создадете неверојатни форми од омилените картони и хартија, направете дизајни за картички и белешки за да бидат тотално уникатни, па дури и да ги поставите овие за да додадете дополнителна димензија. Одлично за сечење фотографии прецизно, тие се исто така одлични за правење матрици или слоевити за да се добие зачудувачки 3Д ефект. Материјал : Висококвалитетно тенок метал сечење умира направено од 100% јаглероден челик. Боја : Сребрена. Високо детални и деликатни.ЕМБОСИНГ Прес -депонирање умира алатки за сечење и втиснување умира за дипломирање занаетчии Домашна импресионирана прецизно сечење умира меморија умира од границата со границата умира повод за честитки. Големина : 94*59мм. DIY Craft : Со металното сечење умира, можете да креирате покреативни проекти за правење картички и занаетчиство на хартија. Големина : 94*59мм Материјал : Дебелина од 0,8мм јаглероден челик Боја : Сребрена.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.33

Стилски Дизајн на возбуда : Екстра долгото класично здолниште со рафтено креветче е стилизирано со греј

DEN 3.00

Овој отпорен на тамперски сад има бела боја со рамна матна завршница, но уредите со лајд доаѓаат во низа

DEN 2.67

Креативно Дрво Жито Печат Тип Вграден Водоотпорен Ѓубре Може Бања Подот Стои Долга Рачка Тоалет Четка Н

DEN 1919.20

Одличен квалитетен адаптер за напојување ЗА Лаптопот ЗА ИГРИ MSI Хејви должност кабел за напојување Подд

DEN 323.84

Сопственик на вклопување на коцки : Копчето е издржливо, лесно се отвора и затвора Метални коцки : Задебе

DEN 96.00

Satterionsивотен материјал за квалитет : Изработено од високо квалитетен материјал, висока јачина, отпорен н

DEN 268.80

96 '' ракав : 21cm / 8 Добро за летно носење.54 '' ракав : 25см / 9,84 '' Должина : 68cm / 26.52 '' Рамо : 43cm / 16.66 '' Должина : 62cm / 24

DEN 1.33

Уникатен и значаен подарок ●Големина и должина на Синџирот : 55см, големина На Приврзок : 2525мм Наполнете �

DEN 7415.36

Поради техники на снимање, осветлување, екрани итн Ако ви требаат тегови, ве молиме купете ги одделно., д�

DEN 1.00

Погоден за широк спектар на материјали и апликации Обезбедува зголемен век на траење на алатот и зголем

DEN 2.67

Дупчалки За Дрво / Дупчалки За Конусна Точка Дупчалки За Дрво / Дупчалки За Конусна Точка Дупчалки за д

DEN 447.84

Одлично за пикник, скара на отворено, безбедно завиткува околу дрво за лесен пристап Организатор за скл�

DEN 447.84

Дизајнерскиот Отпечаток на пилотот Од Двете Страни со Живописни Бои и Дизајн Со Висока Резолуција Нема

DEN 3.33

Создадете забавен простор за децата да учат и да играат на оваа маса во училницата поставена за домашни

DEN 3.00

Перница за полиестер / мемориска пена Направени во САД или увезени Перницата за вратот на автомобилот е

DEN 1919.84

Оваа урна за кремирање коњи дава привлечно уметничко дело за вашиот дом додека служи како прекрасно мес

DEN 3007.84

Спецификација : 1 Вклучува Комплетни Додатоци, Лесни за Инсталирање : не треба да трошите уште 1 денар за �

DEN 3.33

СОВРШЕНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК : Замислете го изгледот на нивното среќно лице кога ќе ја отворат кутијата за �

DEN 3.00

Елегантен Стил : Шарените бои се комбинирани со елегантен луксузен изглед за лесно менување на украснит

DEN 3.00

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба да се избрише со крпа Големина : 8х8ин / 20, 5х20

DEN 1119.84

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Бејзбол Плочи Автограм

DEN 15.84

Што МОЖЕМЕ ДА ВИ ПОНУДИМЕ : Технологија за отстранување На Влага Што Значи Дека Можете Да Уживате Во Одр�

DEN 1.67

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2.2 "Висока Декоративна и пространа метална кутија за складирање с�

DEN 271.84

Направено рачно од талентирани и квалификувани занаетчии под надзор на уметникот Керен Копал...

DEN 0.33

Вашата набавка ќе им помогне на жртвите на неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дони

DEN 2.33

Апликација : Како вообичаена декорација на осветлување, оптичката кабел PMMA главно се користи за создава