.

.

Попуст
1971 Топпс #156 Тери Бредшо дебитант картичка Питсбург Стилерс Препечаток - Фудбалска картичка

1971 Топпс 156 Тери Бредшо дебитант картичка Питсбург Стилерс Препечаток - Фудбалска картичка

DEN 111.20

Износот
Залиха

1971 Топпс #156 Тери Бредшо дебитант картичка Питсбург Стилерс Препечаток - Фудбалска картичка. Тери Бредшо. 1971 година Бредшо. Тери Бредшо дебитантска картичка Питсбург Стилерс. 1971 Топпс #156 Тери Бредшо дебитант картичка Питсбург Стилерс Препечаток - Фудбалска картичка. Забелешка : Забележете дека оваа картичка не е првично издадена картичка, туку препечатување на оригиналот. Самата картичка изгледа точно како оригиналот и е во состојба на нане. Препечатоците се направени за уживање во навивачите за собирање картички, се должи на фактот дека повеќето оригинални гроздобер картички се со цена далеку над буџетот на повеќето колекционери. Колекционерите можат да уживаат во препечатување на нивните омилени играчи со многу малку инвестиции. Како и да е, имајте во предвид дека картичките за препечатување не треба да се купуваат за инвестициски цели, бидејќи тие обично не се зголемуваат во цената. Уживајте во картичката по многу скромна цена.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 356.16

Дијаметар : 8мм Должина : 30мм.Материјал : Челик Заврши : Хром Стил На Глава : Хексадецимален (#13) Дијаметар :

DEN 127.84

Ткаенина погодна за кожата, еластична, лесна и дише, мека и удобна Ткаенина : женските фустани се направе

DEN 331.20

Земја На Потекло : Израел Должина на пакетот : 6.0 "Л Ширина На Пакетот : 6.0" В Висина На Пакетот : 17.0 " Х.Ужива�

DEN 401.60

Вклучен пакет : 1* Држач За Четка За Шминка (не содржи четки за шминка и други додатоци) Белешки : ве Молиме

DEN 1016.96

Тој се одликува со исклучителна изработка, роман стил и бои, квалитет, високи перформанси за правење пер

DEN 1.33

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 0.33

Потекло : Жеџијанг Материјал : Нерѓосувачки Челик Модел : GGJ001 Боја : црна сребрена површина третман : пече

DEN 1.33

Ве молиме измијте со ладна вода, не исушете ја чистата или белилото, не исушете ја рамно...

DEN 323.52

Полиестер 100% Направено во нас Направено во САД Топол и удобен стил со зимско руно и везено лого Чувајте

DEN 1.00

100% Полиестер Сет има 13" х 18 "Колеџ Градина Знаме, 12" х 18 "Сад Градина Знаме, и 17" (в) х 40 "(ж) Собрани Големина Г

DEN 3.00

Земја на (трајно во употреба) производство : Кина; Бренд : Материјал : месинг; Безобразна нето тежина : 48g...

DEN 271.84

Најлон, спандекс.进口 Повлечете го затворањето Дизајн : Единствената специјална дизајнирање на тетоваж�

DEN 1478.40

кошули за вештерки за жени смешни, кошули за Ноќта на вештерките за жени 2022 година, Маица за породилно Но