.

.

Попуст
Суштински телефон со најмала камера во светот од 4K 360 степени

Суштински телефон со најмала камера во светот од 4K 360 степени

DEN 2.33

Износот
Залиха

И додава многу корисни, нови функции како слика во слика, избор на паметни текстови и многу повеќе.1 Oreo сега е достапен! Ги подобрува перформансите на телефонот и камерата.3 ”, леќи од 210 степени.Суштинскиот телефон е стручно направен со употреба на титаниум и керамика, со целосен дисплеј од работ до раб и фаќа зачудувачки слики (дури и со слаба осветленост) со најтенкиот систем на двојна камера во светот некогаш изграден за телефон.3 ”, леќи од 210 степени. Најтенкиот светски систем со двојна камера - системот на фотоапарати се состои од сензори во боја и монохроматски за да долови до 200% повеќе светлина од традиционалните телефонски фотоапарати. Најтенкиот светски систем со двојна камера - системот на фотоапарати се состои од сензори во боја и монохроматски за да долови до 200% повеќе светлина од традиционалните телефонски фотоапарати. Ова резултира во зачудувачки слики кои се богати со боја и детали, дури и со слаба осветленост.1 Oreo сега е достапен! Ги подобрува перформансите на телефонот и камерата. Камера 2 компјутери X Sony IMX378, 12 MP, 1/2. Убавината се среќава со Браун - со титаниумско тело, керамички грб и внимание на деталите што влегоа во градењето на овој уред, ќе ја почувствувате изработката од моментот кога ќе го соберете. Меморија LPDDR3 1 GB + EMMC 8 GB.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.00

Висок квалитет Имаме напреден систем за заштита на животната средина Висока дефиниција : Светли бои на �

DEN 9481.44

Специјализираниот декодер на ДПМ на Honeywell гарантира високи и точни приноси за читање на знаци на директ�

DEN 1.67

Висок квалитет : Рамките за постери се изработени од MDF дрво и HD плексиглас Нежните линии, едноставни и с�

DEN 2.67

Име на производот : Електричен планер за појас; Содржина на пакет : 1 x Електричен планер појас...

DEN 3.33

Земја Како Што Е Означено Новиот дизајн совршено се вклопува со неверојатен изглед Силиконскиот ремен �

DEN 0.67

цицајте го магнетното ниво на дискот на сопирачката и насочете го хоризонталниот меур на нивото ;...

DEN 1.33

Накит за тинејџери издигнувања и падови ringвори прстени прстени за момчиња 1012 планински прстени за жени

DEN 655.84

ПОГОЛЕМА ОСВЕТЛЕНОСТ : Усвојување НА ВИСОКО квалитетни LED чипови, леќи со проектор со висока дефиниција

DEN 0.67

Полиуретанска кожа 20x9x6 cm / 7.87x3.54x2.36 инчи Пенкало за молив, торба со пенкало за платно Може да се користи �

DEN 3.00

*ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ / Долго Притискање На Ноктите : Висококвалитетен Акрилик, СТОМАЧНИ МУСКУ�

DEN 239.52

? Сет од 12 и пакување, вклучувајќи 12 парчиња преклопени бонбони и кутии за колачиња за подароци давање с�

DEN 0.67

Гума ѓон 【Удобно】 Вампирскиот патека за одење плетени како чорапи прави безбедно вклопување на стапал

DEN 1289.60

Опсегот на прскање е околу 24 стапки Студената магла со голем волумен ќе ви овозможи рамномерно да исчис�

DEN 1419.20

? Ефективно избегнувајте мешање на мрежниот сигнал, за да се обезбеди нормална употреба на безжичен мик�

DEN 0.33

Овие делови треба да ја користат вежбата на клупата, лесно е да се тресат и тоа ќе влијае на ефектот на ко

DEN 1247.84

【Лесно за употреба】 Единицата може да се обликува на кој било начин според вашиот простор и потреби...

DEN 1.00

Кутијата со пилули е изработена од висококвалитетен материјал за храна PP, БПА бесплатен, многу силен и п

DEN 2.00

Производ 2 : Универзално комплементарни Премиум фиоки за сива ткаенина, со цврста црна метална рамка и д�

DEN 1.33

Декорација : Можете да го поставите готовиот DIY везен килим на подот, wallидот или троседот...

DEN 1.67

Идеална употреба за машинска индустрија, класифицирани инструменти, електронски производи, уреди за до

DEN 345.60

Содржи (1) 17 мл шише Шампон За Кучиња Од Чајно Дрво и (1) 17 мл Шише Регенератор За Кучиња Од Чајно Дрво...

DEN 3.33

Карактеристики : како опис Број на модел : како опис Прекинувач Тип : Прекинувач за вклучување / исклучув�

DEN 1.00

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Шарени стакларија инспирирани од уникатната жив�