.

.

Попуст
Godox TT685II-C E-TTL Speedlite Синхронизација Со Голема Брзина, 2,4 G Безжичен X Систем, СО X2T-C Безжичен Активирач Компатибилен За Канонски Блиц 1100D 1000D 7D 6D 60D 50D 600D 500D

Godox TT685II-C E-TTL Speedlite Синхронизација Со Голема Брзина, 2,4 G Безжичен X Систем, СО X2T-C Безжичен Активирач Компатибилен

DEN 1.00

Износот
Залиха

TT685 ќе биде вашиот следен работен коњ за снимање вистински свадби, улична мода, фотографија на вести и многу повеќе. Под РЕЖИМОТ TTL,сите функции Како HSs(до 1/8000-тите), FEC, FEB, синхронизација на задната завеса и така натаму ви помагаат да го доловите секојпрекрасен момент брзо, прецизно и креативно.4 G безжичен x систем за да се добие беспрекорна поврзаност со компатибилни трепкања или флеш-активирачи. ●Приклучокот за напојување носи неверојатна брзина и моќност ● со приклучокот За напојување, Можете да го поврзете TT685ll со надворешен пакет за напојување лон како PB960 за да ги зголемите перформансите на блицот за повеќе можности. Во рачен режим,постојат 22 чекори на излезна моќност од 1/1 до 1/128 за вашето слободно прилагодување. ●Tcm Инстант Конверзија Zt685ll се додава со функцијата TCM за да ја подобри ефикасноста на снимањето.ТЦМ овозможува моментална конверзија Од прирачникот За Ттлто mode.Системот wireless ® исто така ви дава најголема слобода за поставување осветлување со распоред на врски до 100 метри. ●Различни режими на блиц за неограничена креативност● TT685ll ги продолжува функциите во TTL,Рачен и Мулти флешмод.Широкиот избор на групи и канали обезбедува сигурен процес на снимање без никакво мешање.At во исто време, оваа функција ви помага да ја заклучите соодветната вредност на изложеност обезбедувајќи го секој оган со точен израз на светлина.4 G Безжичен X Систем : tt685il е исто така вграден со Godox 2. ●Заклучување Со брзо ослободување ● Како и другите надградени додатоци на Линијата Godox TTL Flash, TT685ll е дизајниран со брава за брзо ослободување за да обезбеди непречено поставување,што ви помага да го снимите следното ремек-дело во критичните моменти.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.00

100% памук Затворање на привремено Само миење на рацете Најмногу се вклопуваат со една големина, обемот н�

DEN 2.33

Централизирајте и споделете ги медиумите на вашата домашна мрежа Пренесувајте медиуми во вашиот цента�

DEN 3584.00

Лесно за чување и носење, совршено за патување Додадете свежа боја на лицето Комплетот за четки за шминк

DEN 559.84

Експанзија : Оваа плоча за брзо ослободување на камерата е плоча за замена на камерата која помага при с�

DEN 932.80

Најдобра замена Дојдете со [1] резервоарот за прелевање на течноста за ладење со капачето на резервоаро�

DEN 435.20

Не може да се примени Ставете го насекаде, користете го за што било Овој држач за апарати работи особено

DEN 897.60

❥ Услуга за клиенти : Ако имате какви било прашања, можете да контактирате со нас, нашата услуга за клиен

DEN 3.33

Врвно отворање : 3 " Забележете го производителот и бројот на моделот на филтерот во кој ќе се инсталира к

DEN 344.00

Многу жени доживуваат промени во градите со текот на времето, како што се тресење или губење на цврстина

DEN 1.00

Грижа за нозете ? Womenените каубојски каубојски западни зашиени чизми на глуждот, зашилени пети кратки чи

DEN 2.00

Костум за RC автомобили ESC програмирање Висок квалитет и издржлив во перформансите Направено од добар ма

DEN 1.00

Овие градење доверба, сетови за зајакнување на самодовербата ќе помогнат во развој на социјални вештин�

DEN 1.67

Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми Целосна тор�

DEN 607.84

СТП кожа Мека и водоотпорна, не е лесна за деформација и издржлив Оваа торба има одвојна кожна лента за р

DEN 10864.00

Секој метар има две скали за читања со низок и висок интензитет За далечинско читање, кабелот од четири �

DEN 2.67

✔ 【1,75мм мат пламенфиламент во боја】 мат светло сива, мат јаглеродна црна, мат светло сина, матна армија

DEN 2.33

Шестоаголна дупчалка за контрамијалник поставена со заострена дупчалка може да се замени со заострени

DEN 1.33

Кадифе Земја како етикетирана Надворешниот слој е отпорен на ветер и отпорен на вода Внатрешниот слој н

DEN 2.33

Замена за летно бебе новороденче 02090 Единица за продажба : 1 Замена за летно бебе новороденче 02090 Единица